O nás

Spečatíme váš spoločný život...

 

 Zlatníctvo SMGOLD pracuje v oblasti výroby svadobných obrúčok a rôznych šperkov ako sú: retiazky, prívesky, náramky, prstene a náušnice. Naše jedinečné svadobné obrúčky a zásnubné prstene, Vás upútajú svojou rôznorodosťou, farebným prevedením zlata a hlavne ich kvalitou. Svadobné obrúčky sú štandardne vyrábané zo 14-karátového zlata o rýdzosti (585/000).

 

logo-smgold-sk

 

      Naša práca má dlhoročnú tradíciu vo výrobe zlatých šperkov a svadobných obrúčok. Začal ju môj otec, Stanislav Šulek st. †, keď ako zlatník nastúpil v roku 1958 do podniku Zlatokov Trenčín. Tam sa vypracoval svojou šikovnosťou a poctivou prácou  medzi uznávaných zlatníkov. Svoje skúsenosti predal svojmu šikovnému synovi Marcelovi Šulekovi, ktorý sa snaží už 24 rokov pocťivou prácou a neustálym zdokonaľovaním poskytovať tú najkvalitnejšiu prácu, o ktorej sa presviedča stále viac a viac spokojných zákazníkov.

 

logo-smgold-sk

 

 * Na výrobu svadobných obrúčok sa používa materiál od výrobcu AGNO s.r.o. , rýdzosti 585/1000 (14kt), prípadne na objednávku 750/1000 (18kt).

*  Do obrúčok fasujeme kubické zirkóny ECLATS – exellence star, distribuované firmou waxgems.

*  Osadenie briliantu do obrúčky s priloženým certifikátom na požiadanie.

 onas-smgold-sk

 

Na obrúčky vyrobené našou spoločnosťou poskytujeme doživotný bezplatný servis 1- krát za 2roky:

*dôkladné vyčistenie obrúčiek
*kontrola osadených kameňov
*obnova povrchovej úpravy (rhodiovanie)

 

 Kúzlo štastia nespočíva v bohatstve ani kráse, ale v harmónii dvoch sŕdc, ktoré patria k sebe.

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrany osobných údajov

×

Vzhľadom na aktuálnu situáciu fungujeme v obmedzenom režime. Doba dodania produktov môže byť dlhšia.