Späť

Drevené obrúčky v kombinácii so zlatom

Pridané: 09.05.2018 09:25:20 Počet zobrazení: 2540

09 Máj 2018

Dokonalá kombinácia dreva a zlata môže byť aj vašim symbolom lásky. Biele, žlté alebo dokonca červené zlato môže zdobit vašu ruku. Tieto drevené obrúčky spojené so zlatom sú najčastejšie vyrobené z dreva Ebenu, Čerešne alebo Orechu. Tieto typy driev sa najviac využívajú pre ich kvalitu a celkový vzhľad po spracovaní. Táto technika je možno netradičná, no o to viac zaujímavá a naozaj originálna. Niektorí ste už možno o nej počuli a pre iných je to zas novinka. Spojenie prírodných materiálov ako je drevo so šikovnosťou ľudí vytvorilo práve takto neobyčajné šperky aj pre Vás.
Určite oceníte aj možnosť si sami zvoliť drevo z akého budú obrúčky vyrobené.
Okrem toho, že si sami vyberiete typ dreva a zlata, bude postarané o vaše obrúčky tak, aby boli stále dokonale krásne a lesklé a to ponukou stálej starostlivosti. Aj na vašej svadbe v okamihu, keď si budete vravieť svoje ,,Áno'' môžu zažiariť tieto výnimočné drevené šperky.
Sami si môžete nakombinovať materiál aj dizajn vašich obrúčok a tak vytvoriť niečo, čo bude vystihovať len a len vás dvoch a vašu lásku.
Očarujúce drevené obrúčky so zlatom je dokonca možné vyrobiť z vašich vlastných zlatých šperkov. Jednoducho si prinesiete šperk a my z neho vytvoríme obrúčky presne podľa vašich predstáv. Fantázie sa medze nekladú a tak je vaše slovo vo výbere pre nás prvoradé.
Podstatné je aj to, že sa nemusíte obávať takých vecí ako je umývanie riadu či sprcha. Obrúčky sú špeciálne ošetrené, tak aby vydržali aj takéto činnosti. Okrem toho, že sú naozaj jedinečné a krásne, sú aj maximálne praktické.

obruckyobruckyobrucky

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrany osobných údajov

×

Vzhľadom na aktuálnu situáciu fungujeme v obmedzenom režime. Doba dodania produktov môže byť dlhšia.