Späť

Medzinárodný deň žien 8.MAREC

Pridané: 02.03.2018 18:53:01 Počet zobrazení: 836

02 Marec 2018

Medzinárodný deň žien 8.MAREC

Nápady na darčeky 

Chcete darovať niečo zvláštne najdôležitejšej žene vo vašom živote? Medzinárodný deň žien je najlepší čas na vyjadrenie vašej úcty, lásky a ocenenia za ich úlohu vo vašom živote. Ctíte si ju mimoriadne s nádhernými darčekmi pre ženy, ktoré obsahujú čerstvé kvety, darčekové košíky, parfumy a šperky. Hľadáte vhodný darček?

Kvety

Krásne kvety sú najlepší spôsob, ako pripomenúť úlohu ženy vo vašom živote. Koniec koncov, žena je taká výnimočná a neoceniteľná ako zväzok čerstvých kvetov. Vyberte jej obľúbené kvety, krásne vytvorené do kytice a darujte ich na Deň žien. Úsmev na tvári bude pokladom, ktorý si môžete navždy vychutnať.

Šperky

Dámske šperky sú jedným z najlepších darčekov, ktoré môžete predstaviť žene na Medzinárodný deň žien 8. marca. Od štýlových módnych šperkov až po šikovné a drahé zlato, platinu alebo diamant. Možnosti sú bohaté ako napríklad náušniceprstene, náramky, prívesky alebo špeciálne navrhnutý šperk len pre ňu. Malý symbol lásky, váš dar bude pre ňu neoceniteľný. Trendy módne šperky sú v dnešnej dobe v móde a sú dokonalou voľbou pre ženu. Od matky po sestru, ženu, dcéru a každú ženu vo svojom živote - hrá dôležitú úlohu pri formovaní vás; človekom, ktorý ste dnes. Potešte vašu špeciálnu ženu života aby sa cítila milovaná.

Darčekové koše

Hľadáte niečo jedinečné darčekom na Deň žien? Dámske darčekové koše sú fantastický sortiment krásnych darčekových predmetov, ktoré zodpovedajú jej vkusu. Z čerstvých kvetov až po mäkké hračky, hrnčeky kávy, čokolády, kľúčenky a iné personalizované darčeky bude váš darčekový kôš dokonalým spôsobom, ako ju oceniť a inšpirovať.


Každý rok 8. marca znamená úspech žien v rôznych oblastiach života, inšpirujúc a posilňujúc ženy vytvára svet lepší bez diskriminácie, násilia a nespravodlivosti. Cieľom Medzinárodného dňa žien je šíriť politické a spoločenské povedomie o bojoch žien na celom svete a prijať účinné opatrenia na uplatňovanie rovnosti práv žien v spoločnosti. V priebehu rokov sa tento deň miešal do kultúr rôznych regiónov a sformoval ho čas vyjadrujúci lásku a ocenenie ženám vo forme darov a kvetov.

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrany osobných údajov

×

Vzhľadom na aktuálnu situáciu fungujeme v obmedzenom režime. Doba dodania produktov môže byť dlhšia.