Späť

Zásnuby na svätého Valentína?

Pridané: 25.01.2018 17:30:19 Počet zobrazení: 1095

25 Január 2018

Zásnuby na svätého Valentína?

Zásnuby na svätého Valentína?

Pre niektoré páry sú zásnuby na svätého Valentína najromantickejším spôsobom, ako preniesť ich vzťah na ďalšiu úroveň. Riadnym plánovaním môže byť tento sviatok romantický a nezabudnuteľný. Približne 10 percent párov na Slovensku si vyberie Valentín ako perfektný deň na to, aby sa zasnúbili.

Jednoduché plánovanie
Mnoho reštaurácií, kúpeľov, rezortov a iných romantických miest ponúka ready-made Valentínske balíčky, ktoré dokážu pridať na romantike vášho špeciálneho dňa.
Romantika
So srdiečkami, ružami, čokoládami a diamantovými prstenmi ako symbolom tohto sviatku nie je prekvapením, že takáto romantika je ideálna pre plánované zásnuby.
Intimita
Na rozdiel od Vianoc a iných veľkých sviatkov, Valentín je zvyčajne súkromný a intímny bez veľkých rodinných stretnutí alebo večierkou. To dáva párom dokonalú príležitosť tráviť čas spoločne, aby si osvojili svoje rozhodnutie skôr, než ohlásila svoje zásnuby celému svetu.
Kvety
Namiesto toho, aby ste vybrali obľúbenú ružu, použite kyticu viac exotických a krásnych kvetov, najmä ak obľúbená kvetina ženy je iná ako ruža.
Symbolizmus
Zapojte symboliku Valentína napríklad do diamantového zásnubného prsteňa v tvare srdca alebo zvoľte romantické gravírovanie "Budeš navždy môj Valentín?"
Súkromie
Udržte zásnuby v súkromí a zmysluplné tým, že sa rozhodnete položiť otázku na významnom mieste, ako napríklad miesto, kde ste sa prvýkrát stretli alebo kde ste sa prvýkrát pobozkali.


A my z SMGold vám prajeme zo srdca veľa šťastia ;-)

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrany osobných údajov

×

Vzhľadom na aktuálnu situáciu fungujeme v obmedzenom režime. Doba dodania produktov môže byť dlhšia.